Костюк: « Сьогоднішня підтримка і такі змагання повертають любов до спорту »
Костюк виграла перший матч в Туре після перенесеного коронавірусу
Українка вийшла в друге коло турніру в Стамбулі
![Березня Костюк Костюк виграла перший матч в Туре після перенесеного коронавірусу](/upload/resize_cache/iblock/b8e/916_537_2/b8e722ba7190e64060311d0d8b5f1dc4.jpg.webp)
Березня Костюк / фото - БТУ
Третя ракетка України Марта Костюк починає набирати форму після важко перенесеного коронавірусу на початку весни. Українка виграла перший матч на турнірі в Стамбулі, обігравши з рахунком 6: 4, 6: 3 росіянку Камілу Рахімову.
Протистояння на корті тривало 1 годину і 10 хвилин. Костюк оформила 4 ейса, помилившись на подачі 6 разів, при цьому реалізувавши 5 з 7 брейк-поінтів. Каміла відзначилася 100% -ою реалізацією брейк-поінтів ( 3 з 3 ) і 5-ю подвійними помилками.
Тенісистки зустрічалися на корті вперше. У наступному колі 18-річна Марта зіграє проти 37-ракетки світу Дар'ї Касаткіна. У минулому році українці вдалося вибити росіянку з сітки US Open.
Раніше Костюк пояснила, чому збірна України може виграти Кубок Біллі Джин Кінг.
Коментарі 0