Світоліна втратила позиції у рейтингу WTA, Костюк залишилася у топ-20
Костюк: «Я хотіла б особисто познайомитися з Магучіх»
Українська тенісистка – про спілкування на Іграх-2024 з відомими спортсменами
12:24
![Марта Костюк Костюк: «Я хотіла б особисто познайомитися з Магучіх»](/upload/iblock/3cf/3cff424c56480e765ef8e9eb60a3d09d.jpg.webp)
Марта Костюк / Фото - Yahoo
Українська тенісистка Марта Костюк (№19 WTA) розповіла про знайомства зі своїми відомими співвітчизниками у Парижі-2024.«Насправді я знаю багатьох наших спортсменів, але ні з ким не бачилася особисто. Мені дуже цікаво подивитися інші види спорту, відчути їхню атмосферу. Наприклад, я колись ходила на футбол та на баскетбол, тобто атмосфера більш-менш зрозуміла, але я ніколи не ходила на інші види спорту.
Це, звісно, дуже цікаво. Я хотіла б особисто познайомитись з Ярославою Магучих, з іншими спортсменами. Це круто. Я вважаю, що це круто, якщо ти маєш можливість піти подивитися інші види спорту.
Я сподіваюся, що буде час між матчами, оскільки я граю пару та поодинці, у мене будуть дуже зайняті дні. Але я сподіваюся, що зможу подивитися інші види спорту теж».
Зазначимо, що Ігри у Парижі стануть дебютними у кар'єрі 22-річної Костюк.
Раніше стало відомо, що на Олімпіаді-2024 не виступить перша ракетка світу.
Коментарі 0