Костюк: «Я відразу попередила, що не буду тиснути руку, не буду робити фото з Грачовою»
Костюк: «Я відразу попередила, що не буду тиснути руку, не буду робити фото з Грачовою»
Марта зазначила, що організатори сприйняли її побажання з розумінням
![Костюк: «Я відразу попередила, що не буду тиснути руку, не буду робити фото з Грачовою»](/upload/iblock/3d4/3d4e5359dd6d9ead3a9607f44f9b0de7.jpeg.webp)
Українська тенісистка Марта Костюк висловилася про рішення не тиснути руку росіянці Варварі Грачовій після фіналу в Остіні.
Про те, чи були рекомендації не грати з росіянкою
«Таких рекомендацій не було ні на початку війни, ні в кінці року, ні зараз».
Про не потиснуту руку Грачової
«Моя поведінка була продумана заздалегідь. Була розмова з представниками WTA, вони мене запитували, як би я хотіла, щоб проходила церемонія нагородження, фотосесія і так далі. Я відразу попередила, що не буду тиснути руку, не буду робити фото, тому вони були до цього готові – для них це не стало сюрпризом. Ми обговорили, що можливо буде зробити фото перед грою, тому що між нами будуть люди і це буде початок поєдинку, але я чітко сказала, що у нас не буде спільного фото в кінці і щоб фотографи не намагалися якось вихопити нас разом, щоб потім виставити і це могли якось використовувати. Вони в принципі з розумінням до цього ставляться, тому ніяких питань не було».
Про те, що Грачова не засудила війну.
«Так, Варвара не висловила ні мені особисто, ні публічно свої засудження вторгнення росії в Україну, ні засудження дій влади своєї країни, тому для мене це певний знак того, що в душі людина підтримує те, що відбувається зараз, підтримує війну».
Нагадаємо, раніше Костюк виграла свій перший в кар'єрі турнір WTA.
Коментарі 0