Костюк програла в другому колі турніру в Маямі
Костюк: «З росіянами та білорусами ми не друзі, ми в стані війни»
Марта зізналася, що старається уникати більшості новин
![Костюк: «З росіянами та білорусами ми не друзі, ми в стані війни»](/upload/resize_cache/iblock/0dc/916_537_2/0dccf3f7ce7ceb3b498acd6212c36bf6.jpg.webp)
Фото: j48tennis.net
Друга ракетка України Марта Костюк заявила, що намагається уникати прочитання новин щодо воєнної агресії росії в Україні.
Про слова арини соболенко, що вона зіткнулася з ненавистю у роздягальні
Я можу не вітатися з деякими гравцями, але я ні до кого не підходила, ні з ким не розмовляла. Можливо, вважається, що я сію ненависть, просто перебуваючи в роздягальні. Я не знаю, що люди вигадують. Очевидно, що є напруга, ми не друзі, ми в стані війни в даний момент.
Про те, як вдається відключитися від думок про війну під час матчу
Це залежить від дня. Я ніколи не знаю, що буде. Я можу думати те, що хочу думати, можу робити те, що можу робити, але в той момент, коли я виходжу на корт, я ніколи не знаю, що на мене чекає.Я намагаюся читати якомога менше новин. Думаю, що це просто корисно для здоров'я – уникати будь-яких новин, тому що за останній рік більшість новин, які я отримую, – жахливі.
Тренер Лесі Цуренко підколов WTA через проросійську позицію.
Коментарі 0