Калініна слідом за Костюк вийшла в друге коло «тисячника» в Майамі
Костюк завершила виступи на турнірі в Майамі
Українка поступилася швейцарці Белінді Бенчіч
![Березня Костюк Костюк завершила виступи на турнірі в Майамі](/upload/iblock/514/51445294f143020f0e579c1b834055ac.jpg.webp)
Березня Костюк / фото - Getty Images
Українська тенісистка Марта Костюк в двох сетах поступилася швейцарці Белінді Бенчіч у другому колі турніру WTA 1000 в Майамі (США) з рахунком 3:6, 1:6.
Поєдинок тривав 69 хвилин. За цей час українка записала на свій рахунок три подачі навиліт, допустила п'ять подвійних помилок і не заробила жодного брейк-поінта. Швейцарка також подала три ейса, один раз помилилася при подачі і зробила по два брейка в кожному сеті.
У третьому колі турніру в Майамі Белінда Бенчич зустрінеться з Хізер Уотсон, яка розібралася з Еліною Світоліной.
Коментарі 0