Крутих вийшов в чвертьфінал турніру в Чехії
Крутих вийшов в півфінал турніру в Чехії
Українець здобув перемогу в трьох сетах
![Олексій Крутих Крутих вийшов в півфінал турніру в Чехії](/upload/iblock/db3/db3f0d8ec97e5cffb851c0432d52d9cc.jpg.webp)
Олексій Крутих / Фото - Facebook
Перша ракетка України Олексій Крутих (ATP, 271) вийшов в півфінал турніру серії Challenger в Чехії, обігравши американця Ніколаса Морено де Альборана (ATP, 317) - 6:4, 3:6, 7:6 (10:8).Поєдинок тривав 2 години 50 хвилин. У кінцівці заключного сету 20-річний українець упустив три матчболу, два з яких на тай-брейку. Однак українець зміг зібратися і не дозволив Морено де Альборану виграти матч, взявши три розіграші поспіль, коли рахунок був 8-7 на користь суперника.
Наступний матч Олексій проведе з 16-річним Якубом Меншиком (ATP 881) з Чехії.
Раніше ми повідомляли, що Циципас підтримав Україну і прям на корті перевів гроші.
Коментарі 0