Вчора 0
Сьогодні 0

Людмила Кіченок влаштувала розгром Костюк на старті парного турніру WTA 500 в Аделаїді

Українка в дуеті з Остапенко віддали своїм суперницям лише 1 гейм
09 січня 2023р. 10:52
Кіченок та Остапенко / Фото - Facebook
Українська тенісистка Людмила Кіченок в парі з латвійкою Оленою Остапенко здобули перемогу на старті другого турніру WTA 500 в Аделаїді (Австралія).

Кіченок та Остапенко з рахунком 6:0, 6:1 обіграли українку Марту Костюк та грузинку Оксану Калашнікову.

Матч тривав 58 хвилин. Людмила і Олена жодного разу не подали навиліт, допустили 6 подвійних помилок та реалізували 5/11 брейк-поінтів. Марта і Оксана не виконали жодного ейса, допустили 8 подвійних помилок і не реалізували жодного з 11 брейк-поінтів.

У чвертьфіналі україно-латвійський дует зіграє проти переможниці матчу Аліція Росольська/Ерін РаутліффАлана Парнебі/Олівія Тжандрамулія.

Нагадаємо, раніше Костюк і Остапенко поступилися в півфіналі парного хардового турніру WTA 500 в Аделаїді (Австралія).