Сьогодні 0

Медведєв зробив кращий камбек в кар'єрі і вийшов в півфінал Australian Open

Там його чекає «заклятий друг» Стефанос Циципас
26 січня 2022р. 15:40

Друга ракетка світу Данило Медведєв став останнім півфіналістом Australian Open-2022. Російський тенісист в п'яти сетах обіграв канадця Фелікса Оже-Алльясіма - 6: 7 (4), 3: 6, 7: 6 (2), 7: 5, 6: 4.

Матч тривав 4 години і 38 хвилин. За цей час Медведєв виконав 15 подач навиліт, допустив 9 подвійних помилок і виграв 3 гейми на прийомі. Його суперник зробив 18 ейсів, 4 рази помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 2 брейк-поінта.

Медведєв став першим тенісистом на нинішньому Відкритому чемпіонаті Австралії, якому вдалося «піти» з 0: 2 по сетам. Більш того, в четвертій партії росіянин відіграв матч-бол.

У півфіналі Медведєв зіграє проти грека Стефаноса Циципаса У минулому році вони зустрічалися на цій же стадії і тоді перемогу здобув другий номер світового рейтингу.

В іншому півфіналі зустрінуться Рафаель Надаль і Маттео Берреттіні.