Сьогодні 0

Останній українець покинув київський « чолленджер » в одиночному розряді

Олексій Крутих не зумів повторити краще досягнення в кар'єрі
10 вересня 2021р. 15:15

Український тенісист Олексій Крутих ( АТР 406 ) програв Франко Агаменоне ( АТР 291 ) в чвертьфіналі ґрунтового турніру серії АТР Challenger Tour в Києві – 2: 6, 3: 6.

Матч тривав 1 годину і 25 хвилин. За цей час Крутих не виконав жодної подачі навиліт, допустив 2 подвійні помилки і виграв 1 гейм на прийомі. Його суперник з Італії зробив 1 ейс, стільки ж разів помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 5 брейк-поінтів.

Таким чином, Крутих не зумів повторити свій кращий результат в сезоні – вихід в півфінал « чолленджера ».

На турнірі в Києві в одиночному розряді не залишилося жодного представника України. А ось в парній сітці український дует Сергій Стаховський / Денис Молчанов зіграє у фіналі.