Костюк пробилася до чвертьфіналу Олімпійських ігор
Сачко пробився до другого кола турніру у Чехії
Українець на старті змагань переграв представника Туреччини
![Сачко пробився до другого кола турніру у Чехії](/upload/iblock/aa8/aa843509a7ccfa9392b566d704e6d63d.jpg.webp)
Фото: btu.org.ua
Віталій Сачко (ATP, 409) у першому колі турніру серії Challenger у чеському Ліберці обіграв п’ятого сіяного Ергі Кіркіна (ATP, 264) 4:6, 6:3, 7:6 (3).
За 2 з половиною години на корті українець 5 разів подав навиліт, реалізував 4 брейк-поінти з семи та тричі помилився при подачі. Турок зробив 4 ейси, 4 брейки та 5 «подвійних». Це була четверта зустріч тенісистів – Сачко переміг втретє.
Нагадаємо, що Марта Костюк вийшла у чвертьфінал Олімпійських ігор.
Коментарі 0