Сачко програв в трьох сетах у кваліфікації на турнірі в Німеччині
Сачко програв у півфіналі кваліфікації турніру в Австрії
Віталій у двох сетах поступився третьому сіяному
![Сачко програв у півфіналі кваліфікації турніру в Австрії](/upload/iblock/94b/94b23e44832a7ff36db4c433b54f06d6.jpg.webp)
Фото: btu.org.ua
Друга ракетка України Віталій Сачко (ATP, 292) програв у півфіналі кваліфікації турніру серії Challenger в Австрії Лукашу Кляйну (ATP, 118) 6:7 (5), 1:6.
За майже півтори години на корті українець тричі подав навиліт, реалізував 1 брейк-поінт з трьох та 4 рази помилився при подачі. Словак зробив 7 ейсів та 4 брейки. Це була перша офіційна зустріч тенісистів.
Нагадаємо, що Еліна Світоліна завершила співпрацю з тренером.
Коментарі 0