Сачко пробився до другого кола челленджера в Румунії
Сачко взяв перший сет, але потім віддав матч на старті «челленджера» в Німеччині
Український тенісист завершив виступ в Еккентале
![Сачко взяв перший сет, але потім віддав матч на старті «челленджера» в Німеччині](/upload/iblock/243/2439f0d7065f51fcf4bac791f1af62bf.jpg.webp)
Фото: ФТУ
Український тенісист Віталій Сачко не зміг пробитися до другого кола турніру серії АТР Challenger Tour в Еккентале, Німеччина, програвши румуну Маріус Копіл - 6: 2, 2: 6, 4: 6.
Матч тривав 1 годину і 50 хвилин. За цей час Сачко 3 подачі навиліт, допустив 4 подвійні помилки і виграв 3 гейми на прийомі. Його суперник зробила 11 ейсів, 3 разів помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 4 брейк-поінта.
Сачко на другому турнірі поспіль вилітає вже в першому колі. Минулого тижня український тенісист програв на старті «челленджера» в Ісманінге, Німеччина.
Перша і друга ракетки України - Ілля Марченко і Сергій Стаховський відповідно - на цьому тижні вирушили виступати на «челленджер» в Бергамо, Італія.
Коментарі 0