Вчора 0
Сьогодні 0

Се Шувей і Мертенс за два з половиною години перемогли пару з Росії в фіналі Wimbledon

У вирішальному сеті був зафіксований рахунок 9: 7
10 липня 2021р. 21:42
Чемпіонки Wimbledon / Фото: прес-служба турніру

се Шувей і Елізе Мертенс стали чемпіонами парного Wimbledon, обігравши в фіналі Олену Весніну і Вероніку Кудерментову – 3: 6, 7: 5, 9: 7.

Матч вийшов дуже затяжним і драматичним. У третьому сеті Весніна і Кудерметова за рахунку 7: 6 подавали на титул, але поступилися 3 гейми поспіль і упустили трофей.

Матч тривав 2 години і 33 хвилини. За цей час Су Шувей і Мертенс зробили 2 ейса, 6 разів помилилися при введенні м'яча в гру, а також реалізували 6 брейк-поінтів. Їх суперниці виконали 5 ейсів, допустили 3 подвійні помилки і виграли 5 геймів на прийомі.

Су Шувей і Мертенс почали спільно виступати в травні. Це їх перший титул і відразу Шолом!

Нагадаємо, в одиночному розряді Wimbledon виграла Ешлі Барті.