Швентек: « Моя наступна мета – Олімпіада »
![Іга Швентек Швентек: « Моя наступна мета – Олімпіада »](/upload/resize_cache/iblock/301/916_537_2/301e982d44bcc3011ba3ee46814e3b9a.jpg.webp)
Чемпіонка Roland Garros-2020 Іга Швентек поділилася планами на трав'яний сезон. Цитує польську тенісистку прес-служба WTA.
« Моя наступна мета – Олімпіада, тому що я не знаю, як буду грати на траві. Я не знаю, чи пам'ятаю взагалі, як на ній грати, так що подивимося, як піде. У мене немає ніяких очікувань, я на себе не тисну, тому що просто хочу навчитися на ній грати. Напевно, так буде ще кілька років.Коли я грала в 2018-му році, я так злилася, що не взяла юніорський RG, що зігнала це на Wimbledon. Я думаю, що фізично я була краще за своїх суперниць, краще будь-який юніорки в сітці. Моя мотивація виграти який-небудь « Великий шолом », моя злість на Roland Garros – все це багато мені дало. Крім того, в тому році через сильну спеки були особливі умови. М'яч відскакував практично як на грунті.
Проте, в 2019-му я не показала хорошого результату ні на одному з трав'яних турнірів. В основному тому немає відчуття, що я можу стабільно там виступати – навіть на 10%. Думаю, мені на користь, якщо я поїду без очікувань і просто буду грати ».
Нагадаємо, Швентек назвала головну причину поразки в чвертьфіналі від Марії Саккарі.