Швьонтек – про гру з Костюк: «З нетерпінням чекаю наступного матчу»
![Швьонтек – про гру з Костюк: «З нетерпінням чекаю наступного матчу»](/upload/resize_cache/iblock/7de/916_537_2/7def21296374bf98e5002c1d5ce6f15e.jpg.webp)
Перша ракетка світового рейтингу Іга Швьонтек висловилася про вихід до третього кола турніру WTA1000 в американському Цинциннаті:
Звісно, цей перехід (з ґрунтових кортів у Парижі на хардові корти в Цинциннаті) мабуть, найважчий. Від найповільнішої поверхні до найшвидшої. Але через це я якраз і задоволена своєю грою.Я з нетерпінням чекаю наступного матчу, щоб відшліфувати й реалізувати те, над чим я працюю, а не зосереджуватися безпосередньо на результаті. Чесно кажучи, я знала, що у мене є шанс виграти сьогодні, у мене було п'ять матчболів... Це моя вина, що я не реалізувала їх. Звичайно, це було нелегко, але я щаслива, що змогла дійти до рахунку 6-0, 5-2 у своєму першому матчі на харді. Але, безумовно, Грачова боролася. Так, я не змогла довести поєдинок до перемоги в другому сеті, але я щаслива, що змогла з усім розібратися в третій партії і заграти в той самий теніс, що і на початку матчу.
Нагадаємо, що полька зіграє з Мартою Костюк.
Коментарі 0