Стаховський на двох тай-брейках оформив свій перший в сезоні півфінал
![Сергій Стаховський Стаховський на двох тай-брейках оформив свій перший в сезоні півфінал](/upload/resize_cache/iblock/f3c/916_537_2/f3cf98a8a214200d0488cc8f87fde2f8.jpg.webp)
Український тенісист Сергій Стаховський пробився в свій перший півфінал в сезоні. Нині 242-й номер світового рейтингу на турнірі серії ATP Challenger Tour в Порту на двох тай-брейках обіграв представника Португалії Гонсало Олівейру – 7: 6 ( 2 ), 7: 6 ( 5 ).
Матч тривав 2 години і 6 хвилин. За цей час Стаховський виконав 19 подач навиліт, допустив 1 подвійну помилку і реалізував 2 брейк-поінта. Його опонент зробив 9 ейсів, 6 разів помилився при введенні м'яча в гру, а також виграла два гейми на прийомі.
Наступний суперник Стаховського – 247-й номер рейтингу з Туреччини Алтуг Челікбілек. Українець вперше з 2019 року зіграє в півфіналі « челлленджера ».
У попередніх раундах Стаховський незмінно перемагав в трьох партіях.
Нагадаємо, раніше українець грав кваліфікацію свого улюбленого турніру – Wimbledon. Пройшов перше коло, проте « спіткнувся » у другому, Після чого назвав це виступ провалом.
Коментарі 0