«Мені так комфортніше». Світоліна розповіла, чому не житиме в Олімпійському селищі
Світоліна – про жеребкування сітки: «Утідзіма – дуже непроста суперниця»
Українка наголосила на гарній формі суперниці
25 липня 20:30
Все добре, пройшло жеребкування і тому трохи відпустило. Бо дуже хвилювалася, не дуже люблю її, бо було нервово. Я взагалі не дуже люблю робити сітку. Навіть Стену [Вавринці] сказала, що дуже хвилююсь. Не знаю, якесь неприємне відчуття, що щось трапиться, але все нормально.
Сітка? Давайте спочатку [пройдемо] перше коло (сміється). Моюка Утідзіма – дуже непроста суперниця, вона непогано грала наприкінці року. Вона у добрій формі, бачила кілька матчів. Дуже солідна суперниця.
У першому раунді Світоліна зустрінеться з Моюкою Утідзімою, а переможниця протистояння битиметься с Джесікою Пегулою або Вікторія Голубич.
Раніше повідомляли, що Світоліна стане прапороносцем України на церемонії відкриття Олімпійських ігор-2024.
Коментарі 0