Світоліна: «Психологічно в Україні я відчуваю себе безпечніше, ніж будь-де у світі»
Світоліна: «У мене багато друзів, які займають різні посади в українській політиці»
Еліна сама не бажає йти цим шляхом
![Світоліна: «У мене багато друзів, які займають різні посади в українській політиці»](/upload/resize_cache/iblock/5d9/916_537_2/5d91d56e864773688a104d4c86a66ca5.jpg.webp)
Фото: ФТУ
Еліна Світоліна розповіла, для чого намагається використовувати свій медіа ресурс:
Я завжди цікавилася політикою, особливо під час вагітності, у мене багато друзів, які займають різні посади в українській політиці, а також багато друзів, які багато знають про неї. Але сама я ніколи не хотіла йти цим шляхом. Я просто хочу бути в курсі того, що відбувається в моїй країні, вчитися і розуміти, як ми можемо допомогти людям на різних рівнях.Я дуже задоволена тим, що маю зараз, використовуючи свою платформу, використовуючи свій голос усіма можливими способами за допомогою спорту. Це мій шлях, і я відчуваю, що це мій спосіб. Я відчуваю, що знаходжуся в правильному місці, і хочу використовувати його якомога більше, щоб допомагати людям.
Еліна у найближчі місяці хоче приїхати в Україну.
Коментарі 0