«Всі українці змінилися». Світоліна розповіла, чого її навчила війна
Світоліна: «Ви можете уявити, як мої друзі на передовій побачать, як я потискаю руки росіянкам та білорускам?»
Еліна вважає, що позиція має бути чіткою
Фото: Tennis World USA
Еліна Світоліна не розуміє, як під час повномасштабного вторгнення росії за підтримки білорусі на територію України тенісистки можуть поводитися, наче нічого не розуміють. Про це українка заявила у інтерв’ю harpersbazaar.com:
Для мене дуже сумно та мене засмучує, що люди цього не розуміють. Це дуже очевидна річ – не подавати один одному руки, коли у мене є багато друзів, які зараз на передовій, воюють за Україну. Чи можете ви уявити, як вони побачать, як я змагаюся на Wimbledon чи десь у світі, потискаючи руки росіянкам та білорускам й поводячись так, ніби нічого не відбувається? Люди повинні розуміти, що іноді не можна відокремити політику від спорту. Вони представляють свої країни, а я представляю свою перед світом. Моя позиція має бути чіткою.
Світоліна розповіла, як її змінила війна.
Коментарі 0