Світоліна перемогла колишню першу ракетку світу на турнірі WTA 250 в Окленді
Світоліна висловилася про перемогу над колишньою першою ракеткою світу
Еліні сподобалося грати у Новій Зеландії
![Світоліна висловилася про перемогу над колишньою першою ракеткою світу](/upload/resize_cache/iblock/932/916_537_2/932a03ba72c7573a1d3d0d4e8d925f51.jpg.webp)
Фото: j48tennis.net
Еліна Світоліна прокоментувала перемогу у першому колі турніру у Новій Зеландії над Каролін Возняцкі:
Я справді насолоджуюся часом, який ми з сім'єю проводимо в Новій Зеландії. Я вперше в цій прекрасній країні. І також здобула сьогодні таку чудову перемогу. Каролін – сильна тенісистка, і я рада за неї, що вона повернулася в Тур, і що нарешті ми можемо знову грати довші розіграші (сміється).Що я можу сказати про своє повернення на корт і сьогоднішній матч? Минулий рік був дуже насиченим, у мене були неймовірні поєдинки і перемоги. Я дуже задоволена тим рівнем, на який я змогла вийти у 2023 році. Зараз уже новий рік і я маю навіть більші цілі на цей сезон. Тому я дуже щаслива, що почала новий рік із перемоги і спробую використати її як основу на майбутнє.
Коментарі 0