Цуренко пройшла до другого кола турніру в Румунії
Цуренко: « Добре, що на старті змагань така важка суперниця – мені подобаються виклики »
Українка зізналася, що велика кількість помилок на початку матчу пов'язані з адаптацією
Леся Цуренко / Фото: скріншот
Леся Цуренко дала коментар після перемоги в стартовому матчі турніру серії WTA250:
Думаю, що нам обом було важко грати перший матч. М'ячі дуже літаючі, так що на початку гри було багато помилок, було багато брейків і потрібно було адаптуватися до м'ячів. Русе дуже добре грає, я відчула її атаку на собі, я розумію, чому у неї такі хороші результати і перемоги. Але мені подобаються такі виклики. Це добре, що в першому колі у мене така важка суперниця, я зі старту повинна увійти в гру, зрозуміти, як будувати розіграші.Клуж-Напока – дуже приємне місце, це не велике місто, скоріше, містечко, тут все такі приємні. В аеропорту у нас були деякі проблеми і всі були дуже чуйними.
Напмонім, що перша ракетка України Еліна Світоліна завоювала бронзу на Іграх в Токіо.
Коментарі 0