Цуренко: «Моє сумне обличчя – тільки наслідок бомбардувань»
![Цуренко: «Моє сумне обличчя – тільки наслідок бомбардувань»](/upload/resize_cache/iblock/c55/916_537_2/c558fd4bd00e0f3ad99574b4d0a0f45c.jpg.webp)
Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 66) розповіла Sportskeeda про ситуацію в тенісі, пов'язаної з війною в Україні.
«Я багато разів говорила про те, що бачу багато неправдивої інформації, яка розповсюджується про українців і допомогу українцям. Я можу поставити просте запитання, наприклад, що зробили для Лесі Цуренко? Нічого.Я відчуваю велике розчарування. Я відчуваю багато, я не знаю, як сказати ... назвемо це розчаруванням. Я також відчуваю, що за останні кілька місяців провідні гравці поширили багато неправдивої інформації про те, що ми агресивні або поширюємо ненависть, що, чесно кажучи, для мене дуже дивно.
Якщо у мене незадоволене обличчя кілька днів, це тільки тому, що моє місто, мабуть, бомбили. Думаю, бомбили 16 разів тільки в травні. Тільки в травні моє місто бомбили 16 разів (Київ, - ред.).
Вчора частина ракети впала в 100 метрах від мого будинку. Це робить мене нещасною, адже моє обличчя не стає щасливим тільки через це.
Моє сумне обличчя – тільки наслідок всього цього. Не тому, що я заходжу в роздягальню і начебто поширюю до когось ненависть».
Нагадаємо, в першому колі Roland Garros Цуренко обіграла 13-ю ракетку світу Барбору Крейчікову.
Коментарі 0