Цуренко: «Я не бачу сенсу якщо українські спортсмени будуть здаватися»
Цуренко розповіла, що лише одна гравчиня написала їй після початку повномасштабного вторгнення
Леся не розуміє тих, хто мовчить
![Цуренко розповіла, що лише одна гравчиня написала їй після початку повномасштабного вторгнення](/upload/resize_cache/iblock/b23/916_537_2/b23deac10a4fc1ab006135eafbf079f3.jpg.webp)
Фото: j48tennis.net
Леся Цуренко висловилася щодо росіян та білорусів, які мовчать про повномасштабне вторгнення росії на територію України:
Лише одна людина напряму зі мною поговорила в перший день війни. Вона зі сльозами на очах сказала, що все що відбувається – це дуже жахливо. Інші гравці зі мною не спілкувались. Я не сильно співчуваю жодному з них. Я можу лише сказати, що якщо вони страждають, то ми страждаємо значно більше. Існує багато способів, до яких можна вдатись, щоб допомогти в таких випадках. Можна змінити громадянство або перевезти свою родину закордон, якщо ти боїшся. Відверто кажучи, я не думаю, що вони хочуть висловлюватися про війну, бо в такому випадку імена тих, хто її підтримує, стануть відомі.
Леся Цуренко не бачить сенсу у бойкоті змагань українськими спортсменами.
Коментарі 0