Вчора 0
Сьогодні 0

Цуренко виграла найдовший тай-брейк на ТВШ в історії і вийшла 1/8 фіналу Wimbledon

Українка провела історичний матч
07 липня 2023р. 19:33
Українка Леся Цуренко (60 WTA) здобула неймовірну перемогу у матчі третього кола на  Wimbledon.

Українська тенісистка у трьох сетах обіграла Ану Богдан з Румунії (57 WTA).

Перша партія залишилася за Богдан, яка виграла її з рахунком 6:4. У другому сеті за рахунку 1:0 на користь Цуренко румунка взяла медичний тайм-аут, після якого повернулася в гру, але партія залишилася за українкою. У третьому сеті Леся поступалася з рахунком 3:5, але потім виграла три гейми поспіль.

У 11-му геймі українка програла матчбол на власній подачі, а на тай-брейку вона мала перевагу 5-1, але суперниці вдалося зрівняти рахунок. Та Леся змогла дотиснути суперницю і здобути перемогу (20-18).

20-18 на вирішальному тай-брейку – це найбільший рахунок в історії жіночого тенісу на турнірах Grand Slam. 2015 року чешка Деніса Аллертова обіграла британку Йоханну Конту на Roland Garros – 19:17.

Відзначимо, що Цуренко і Богдан провели на корті 3 години 40 хвилин (найдовший жіночий матч на нинішньому Wimbledon).

Wimbledon-2023. WTA. 1/16 фіналу

Леся Цуренко – Ана Богдан 4:6, 6:3, 7:6 (20-18)

Цуренко вперше вийшла в 1/8 фіналу Wimbledon.

Наступна суперниця Лесі визначиться в матчі Джессіка Пегула (США, 4) – Елізабетта Коччаретто (Італія).

Раніше повідомляли, що Калініна на супер тай-брейку програла Андрієску і вибула з боротьби за титул Wimbledon.