Цуренко з боєм вийшла в фінал кваліфікації турніру в Румунії
Цуренко вийшла в основну сітку турніру в Клуж-Напока
Українська тенісистка впевнено подолала фінал кваліфікації
![Цуренко вийшла в основну сітку турніру в Клуж-Напока](/upload/resize_cache/iblock/b9f/916_537_2/b9f2becbe1739f59858c6132ae2d7b3b.jpg.webp)
Фото: БТУ
Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 145) пробилася в основну сітку турніру серії WTA 250 в Клуж-Напока, Румунія, обігравши представницю Румунії Андреа Роску (WTA 415) - 7: 5, 6: 1.
Матч тривав 1 годину і 19 хвилин. За цей час Цуренко виконала 2 подачі навиліт, допустила 4 подвійні помилки і виграла 7 геймів на прийомі. Її суперниця не зробила жодного ейса, 3 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 4 брейк-поінта.
Крім Цуренко, в Клуж-Напока виступлять Березня Костюк і Ангеліна Калініна.
Призовий фонд турніру $ 235,238.
Цуренко на четвертому турнірі поспіль вдало проходить кваліфікацію. Однак в основній сітці далі другого кола не забирається.
Коментарі 0