Вчора 0
Сьогодні 0

Циципас в матчі другого кола US Open знову взяв довгий туалетний перерва – глядачі на трибунах його освистали

Раніше британець Енді Маррей заявив, що втратив повагу до грека
02 вересня 2021р. 09:23

грецький тенісист Стефанос Циципас був освистаний уболівальниками на US Open.

Третя ракетка світу зустрічався з французом Адріаном Маннаріно. Грек впевнено виграв перші дві партії, а ось в третій поступився на тай-брейку. Після цього Циципас взяв туалетний брейк і пішов в підтрибунне приміщення на вісім хвилин.

Фанати визнали паузу занадто довгою і освистали гравця. Сам Циципас заявив, що ходив переодягатися. Слова грека призводить Eurosport:

« Мені потрібно було взяти паузу і переодягнутися, тому що футболка і кросівки повністю промокли. У четвертому сеті я класно грав і не втрачав концентрацію. Це і стало ключем до перемоги ».

Багато хто підозрює Циципаса в тому, що він в підтрибунному приміщенні через телефон отримує підказки від свого тренера, А це заборонено правилами.

Схожа історія трапилася з греком у зустрічі першого кола Відкритого чемпіонату США проти Енді Маррея. Тоді Циципаса не було на корті близько 20 хвилин. Після матчу Маррей заявив, що втратив повагу до Стефаноса.

Відзначимо, що після туалетного перерви у зустрічі з Маннаріно Циципас виграв четвертий сет з рахунком 6: 0.