«Я сказала, що наші батьки будуть в порядку». Дві українки зіграли неймовірний матч в США, а після розплакалися через війну
![Мрта Костюк «Я сказала, що наші батьки будуть в порядку». Дві українки зіграли неймовірний матч в США, а після розплакалися через війну](/upload/resize_cache/iblock/f76/916_537_2/f765c871d283d1dfeeee725076e98de7.jpg.webp)
Третя ракетка України Березня Костюк і представниця Бельгії Марина Заневська, Яка народилася в Одесі , видали шикарний матч в першому колі турніру серії WTA1000 в Індіан-Уеллсі. Слова киянки після зустрічі призводить wtatennis.com :
Чесно кажучи, в нинішньому психологічному стані, в якому я перебуваю, було дуже важко виходити на корт. Я не знала, чого очікувати від себе, я не знала, чого очікувати від свого тіла. Коли я прокинулася сьогодні вранці, я подумала: «Я не буду цього робити, я не можу перемогти».Я просто намагалася знайти спосіб грати. Заневська продемонструвала приголомшливий теніс. Моєю головною метою було боротися, що я і робила. Це найбільше, ніж я можу допомогти в поточній ситуації.
Її батьки в Україні. Вони в більш спокійному районі, але все одно всі бояться. Я сказала їй, що вона зіграла неймовірно і що все буде добре. Наші батьки будуть в порядку.
With a wonderful embrace at the end of it
- wta (@WTA) March 11, 2022
@marta_kostyuk comes from 3-5 down in the decider against Ukraine-born Zanevska to reach Round 2.# IndianWells pic.twitter.com/WQT4OZSkzd
Нагадаємо, що в другому раунді Костюк зіграє с Елізе Мертенс.
Коментарі 0