Вчора 0
Сьогодні 0

Який біль! Як Світоліна через троса програла ключовий розіграш в чвертьфіналі US Open

Українська тенісистка поступилася 19-річної Фернандес на тай-брейку вирішальної партії
08 вересня 2021р. 16:38

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна програла 19-річної представниці Канади Лейла Фернандес в чвертьфіналі US Open.

Доля матчу вирішувалася на тай-брейку. За рахунку 5: 5 подавала українка і вона мала прекрасний шанс заробити матч-бол. Еліна здорово ввела м'яч в гру, підготувала вихід до сітки, проте її суперниця встигла виконати обводить удар – м'яч після торкання троса зрадницьки пролетів над ракеткою Світоліной. Таким чином, матч-бол заробила Фернандес, яка практично відразу перетворила його в перемогу у зустрічі.

Нагадаємо, після матчу Світоліна заявила, що залишила серце на корті.