Ястремская буде першою сіяною на дебютному турнірі після повернення
Ястремська дізналася суперницю по першому матчу після повернення
Українка зіграє проти 145-ї ракетки світу
![Ястремська дізналася суперницю по першому матчу після повернення](/upload/resize_cache/iblock/29e/916_537_2/29eaf91af60d33e62adc1ff57b78d137.jpg.webp)
Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська дізналася суперницю по матчу другого кола ґрунтового турніру WTA-250 в Гамбурзі. Нею стала 145-я ракетка світу Магдалена Фрех з Польщі.
У Гамбурзі Ястремська отримала перший номер посіву.
Нагадаємо, в цьому році Ястремська ще не грала. У січні її звинуватили у вживанні заборонених речовин і дискваліфікували. Практично півроку українка намагалася очистити своє ім'я, і їй це вдалося, проте Wimbledon довелося пропустити.
В даний час 21-річна українка займає 38-е місце в одиночному рейтингу WTA.
Коментарі 0