Ястремська вийшла в півфінал турніру в Гамбурзі
Ястремська: « Гра то йшла, то не йшла. Мені потрібно більше матчевої практики »
Даяна – про вихід в 7-й півфінал турніру WTA в кар'єрі
![Даяна Ястремська Ястремська: « Гра то йшла, то не йшла. Мені потрібно більше матчевої практики »](/upload/resize_cache/iblock/8c9/916_537_2/8c93a9c3e80fdc059c80b2e65ac8b543.jpg.webp)
Даяна Ястремська / фото - WTA
38-я ракетка світового рейтингу WTA Даяна Ястремська поділилася думками про вихід в півфінал турніру в Гамбурзі, Німеччина. Тенісистка грає на перших змаганнях після відсторонення за підозрою у вживанні допінгу. Друга ракетка України зізналася, що поки їй не вистачає матчевої практики.
« Що мені потрібно було для перемоги сьогодні? Так все потрібно було ( сміється ), звичайно, терпіння обов'язково. Гра то йшла, то не йшла, але я намагалася зробити все, що в моїх силах. Думаю, що мені потрібно більше матчевої практики. Звичайно, дають знати про себе нерви, я переживаю, але разом з тим краще, що я відчуваю зараз, це те, що я можу грати і змагатися. Мені подобається грати в Гамбурзі, я скучила за тенісу і всьому, що з ним пов'язано. Я рада, що граю тут. Сподіваюся, що і глядачам гра теж сподобалася, спасибі, за вашу підтримку.Якщо говорити про майбутній матч проти Габріели Русе, то я сьогодні вперше бачила, як вона грає. Вчора ми розмовляли в роздягальні, вона приємна дівчина. Для мене важливо бути зосередженою. Не має значення, що вона кваліфайер. Вона – хороший гравець, я – хороший гравець, сподіваюся, що у нас вийде цікавий матч ».
Відзначимо, що півфінал в Гамбурзі став 7-м в кар'єрі українки на турнірах WTA.
дана раніше висловилася про повернення на корт.
Коментарі 0