Ястремська: «По Україні запустили близько 90 ракет – я була на негативі»
![Ястремська: «По Україні запустили близько 90 ракет – я була на негативі»](/upload/resize_cache/iblock/c1c/916_537_2/c1c0f96987bb30573fd9e24c9eca8102.jpg.webp)
Третя ракетка України Даяна Ястремська поділилася емоціями після стартового матчу турніру серії WTA250 у Клуж-Напоці:
Думаю, це моя перша перемога за останні... 8 турнірів, напевно. Звичайно, я рада, що виграла. Якщо чесно, я не зрозуміла, що в суперниці були матчболи. Я всіма думками була в грі й не стежила за рахунком. Можливо, саме це і допомогло мені відігратися.Мені сподобалося грати на цьому корті. Але все одно було дуже важко, тому що вранці я прочитала новини. По Україні запустили близько 90 ракет. Те, що зараз відбувається, це жахливо. Після всіх цих новин, я була на негативі з приводу всього. Було трохи складно зосередитися. Але, коли я вийшла на корт, то постаралася просто зробити все, що в моїх силах.
І я також хотіла сказати, що мені подобається грати в Румунії, бо саме через Румунію ми з сестрою втекли з України вперше. Люди нас прийняли дуже тепло, я отримала багато підтримки від румунів, коли почалася війна. Тож зараз я із задоволенням тут граю, дякую.
Нагадаємо, що у другому раунді змагань у Румунії Даяна зіграє з кривдницею Марти Костюк.
Коментарі 0