Ястремська – про заяву гасанової: «Брехня і нісенітниця, сказана для того, щоб виправдати вторгнення росії в Україну»
![Ястремська – про заяву гасанової: «Брехня і нісенітниця, сказана для того, щоб виправдати вторгнення росії в Україну»](/upload/resize_cache/iblock/564/916_537_2/564b348cb91a4de15e5eef991fdcf84f.jpg.webp)
Третя ракетка України Даяна Ястремська висловилася щодо антиукраїнської заяви росіянки анастасії гасанової:
Ми зустрілися з нею в роздягальні минулого тижня в Клуж-Напоці. Мої враження... та в мене просто немає слів. Це ненормально. Я показала їй це відео і запитала: «Ти справді так вважаєш?». Вона відповіла, що так, це її позиція. Мовляв, у неї накипіло, що їй було шкода загиблих людей у Криму і що українці з цього сміялися.Я відповіла, що українці раділи тільки тому, що пошкодили незаконний міст, яким постійно їздять танки та ракети, щоб продовжувати нас вбивати, і спитала, чи не шкода їй наших дітей, які загинули в Маріуполі, Бучі, Харкові... Після чого запропонувала їй піти слідом за російським кораблем, бо розмовляти там не було про що.
Про результати жеребкування парного розряду турніру в Руані:
Для мене дивно, як усе сталося. Ми запитували з сестрою wild card у парну сітку, але нам її не дали. За 10 хвилин до закінчення реєстрації, мене набрав директор турніру і запитав, чи не хочемо ми записатися в сітку, оскільки у них є одне вільне місце. Я уточнила, чи точно ми потрапляємо без wild card і він це підтвердив. Ще через 30 хвилин ми дізналися, що граємо проти росіян.Зараз я хочу підійти до директора турніру і показати відео з її заявами. На мій погляд її взагалі мають дискваліфікувати після таких слів. Вона фактично підтримує і виправдовує вторгнення в Україну, розповідаючи про те, що її утискали за російську мову в Одесі. Це повна брехня. Я живу все своє життя в Одесі, у нашому місті переважна більшість розмовляє російською мовою і з цим ні в кого ніколи не було проблем. Це цілковита брехня і нісенітниця, сказана для того, щоб виправдати вторгнення росії в Україну.
Нагадаємо, що Ястремська заявлена на наступний матч збірної України у Кубку Біллі Джин Кінг.
Коментарі 0