Ястремська: «Є моменти, які мене надломили, не лише як спортсменку, але і як особистість»
Ястремська: «Я часто йшла проти батька, я - проблемна дочка»
Українська тенісистка розповіла, що її тато відійшов від тенісу
![Ястремська: «Я часто йшла проти батька, я - проблемна дочка»](/upload/resize_cache/iblock/a51/916_537_2/a51821926765c5c7be4d0ed35db29b83.jpg.webp)
Фото: ФТУ
Українська тенісистка Даяна Ястремская розповіла про складнощі у відносинах з батьком після допінгового скандалу, в який вона догодила на початку 2021 року:
З усіма проблемними ситуаціями і після вимушеної паузи, мій тато відійшов в сторону від тенісу, але ж він завжди був в ньому головним для мене з дитинства. На це є теж свої особисті причини, чому так, але можу сказати тільки те, що в цьому винна саме я. Я часто йшла проти, я - проблемна дочка. І, як він сказав після мого сьогоднішнього матчу, сама я не впораюся, що зараз я абсолютно в іншу сторону йду. Я можу з ним погодитися і, відверто кажучи, були думки завершити це все, але я не хочу вірити в це, не хочу вірити в те, що пишуть різні люди в соцмережах, що я повинна закінчити. Ні, я повинна впоратися з цією ситуацією!
2020 рік 21-річна українка закінчила в топ-30 світового рейтингу WTA, Але на старті 2021-го її відсторонили від усіх змагань через проблеми з допінгом В кінці весни Ястремська зуміла довести свою невинність, проте на колишній рівень поки не повернулася. Зараз вона займає 144-е місце в рейтингу.
Коментарі 0