Ястремская створила локальну сенсацію і вийшла в фінал кваліфікації турніру в Дубаї
![Ястремская створила локальну сенсацію і вийшла в фінал кваліфікації турніру в Дубаї](/upload/resize_cache/iblock/6b1/916_537_2/6b1078812fe34aec9d7e76306170712f.jpg.webp)
Українська тенісистка Даяна Ястремская вийшла в фінал кваліфікації турніру серії WTA 500 в Дубаї, обігравши 33-ю ракетку світового рейтингу Клару Таусон - 7: 5, 5: 7, 6: 2.
Матч тривав 2 години і 18 хвилин. За цей час Ястремська виконала 8 подач навиліт, допустила 6 подвійних помилок і виграла 7 геймів на прийомі. Її суперниця зробила 4 ейса, 12 разів помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 5 брейк-поінтів.
Ястремська вперше з вересня 2020 року обіграла тенісистку з топ-50 рейтингу. У фіналі кваліфікації українка зустрінеться з американкою Медісон Бренгл Раніше. Бренгл виграла у Ястремській в першому раунді Australian Open.
Нагадаємо, в основну сітку турніру в Дубаї через кваліфікацію також намагається пробитися Березня Костюк.
Коментарі 0