Ястремська дізналася суперницю по першому матчу після повернення
Ястремская виграла дебютний матч після повернення в Тур. Даяна – в чвертьфіналі Гамбурга
Друга ракетка України впевнено переграла польку Фреш
![Даяна Ястремская Ястремская виграла дебютний матч після повернення в Тур. Даяна – в чвертьфіналі Гамбурга](/upload/iblock/a7e/a7e07c8926e876d8c0e059a2d10478a1.jpg.webp)
Даяна Ястремская / Фото - tennisnet.com
38-я ракетка світу, українська тенісистка Даяна Ястремська впевнено вийшла в чвертьфінал турніру в Гамбурзі ( Німеччина ), перегравши польку Магдалену Фреш з рахунком 7: 6 ( 5 ), 6: 1.За 1 годину 47 хвилин матчу Ястремская оформила чотири брейка і два ейса, один раз помилившись при подачі. У свою чергу, 145-й номер рейтингу WTA Фреш двічі брала подачу опонентки і допустила три подвійні помилки.
Відзначимо, 21-річна українка збільшила відрив в особистих зустрічах тенісисток – 2: 0.
В 1/4 фіналу турніру Hamburg European Open Ястремська зустрінеться з італійкою Сарою Еррані.
Цього року Ястремська ще не грала. У січні її звинуватили у вживанні заборонених речовин і дискваліфікували. Практично півроку українка намагалася очистити своє ім'я, і їй це вдалося, проте Wimbledon довелося пропустити.
Нагадаємо, в Гамбурзі Даяна отримала перший номер посіву.
Коментарі 0