Ястремская виграла дебютний матч після повернення в Тур. Даяна – в чвертьфіналі Гамбурга
Ястремская: « Я дуже щаслива повернутися на корт, я скучила за грі і виступу перед глядачами »
Друга ракетка України виграла перший матч після повернення в Тур
![Даяна Ястремская Ястремская: « Я дуже щаслива повернутися на корт, я скучила за грі і виступу перед глядачами »](/upload/resize_cache/iblock/ea0/916_537_2/ea0e6eee3e05942559c3b1c60c6f3dff.jpg.webp)
Даяна Ястремская / Фото: btu.org.ua
Друга ракетка України Даяна Ястремська тріумфально повернулася в Тур, вигравши перший матч на старті турніру в Гамбурзі, Німеччина. Тенісистка поділилася емоціями після виходу в чвертьфінал:
Я дуже щаслива повернутися на корт, я скучила за грі, з виступу перед глядачами. Зараз таке відчуття, ніби-то я виграла свій перший турнір, якщо чесно. Я не грала з минулого листопада, мій теніс сьогодні був нестабільним. Але я рада, що зіграла, я можу тільки подякувати мою команду, мою сім'ю, які завжди були поруч, уболівальників.Я така щаслива повернутися. Якщо чесно, я не знала, що буду першою сіяною на цьому турнірі. Я вперше граю в Гамбурзі, мені все подобається, я отримую задоволення від виступу тут. Ніяких цілей я перед собою не ставлю, я просто хотіла повернутися і показати все, над чим я працювала. Основна мета для мене – просто грати.
Нагадаємо, що Ястремскую звинувачували у вживанні допінгу, але в кінці червня українка була виправдана.
Коментарі 0