Ястремська виграла перший матч в сезоні
Ястремская зробила невелику сенсацію і вийшла в основу турніру в Аделаїді
Українська тенісистка успішно пройшла кваліфікацію
![Ястремская зробила невелику сенсацію і вийшла в основу турніру в Аделаїді](/upload/iblock/0f5/0f5ad6b4b7bf22a5be1f5a9fe3d21b11.jpg.webp)
Українська тенісистка Даяна Ястремская вийшла в основну сітку турніру серії WTA 250 в Аделаїді, обігравши в фіналі кваліфікації лідера посіву Елісон ван Ейтванк з Бельгії - 3: 6, 6: 4, 6: 4.
Матч тривав 1 годину і 33 хвилини. За цей час Ястремська виконала 6 подач навиліт, допустила стільки ж подвійних помилок і виграла 3 гейми на прийомі. Її суперниця зробила 5 ейсів, 2 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 3 гейми на прийомі.
Таким чином, Ястремська вперше в сезоні виступить в основній сітці турніру WTA. Її суперницею по першому колу стане Тереза Мартінцова з Чехії.
Нагадаємо, в основі змагань в Аделаїді вже встигла успішно стартувати Березня Костюк.
Коментарі 0