Зіданшек: « Дійти до півфіналу Roland Garros мені дуже допоміг мій психолог »
85-я ракетка світу Тамара Зіданшек прокоментувала свій вихід в 1/2 фіналу Roland Garros. Словенка раніше не проходила далі другого кола Шоломів. У бесіді з прес-службою WTA тенісистка зізналася, що їй дуже допомогла робота з психологом.
« Як тільки доходиш до цього етапу, вся справа в ментальності. Йдеться про віру в те, що можеш пройти далі. Справа не в тому, що зможеш сильніше бити по м'ячу або швидше бігати. Добре, можливо, зможеш трохи поліпшити і ці компоненти, але я говорю про віру в свої сили.
Зі мною на турнірі знаходиться психолог. Впевненість в собі, спроби взяти себе в руки в складних ситуаціях і просто продовжувати боротьбу – це вимагає великої психологічної підготовки і багато енергії. Він мені дуже допоміг з цим »
Суперницею Тамари стане Анастасія Павлюченкова.