Вчора 0
Сьогодні 0

Звєрєв у п'яти сетах обіграв Руне та став останнім чвертьфіналістом Roland Garros

Чемпіон Токіо-2020 був на межі фіаско
04 червня 07:53
Олександр Звєрєв / Фото - Yahoo
Завершився матч 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції-2024, де зустрічалися четверта ракетка світу німецький тенісист Олександр Звєрєв і данець Хольгер Руне (АТР, 13).

Рахунок матчу – 4:6, 6:1, 5:7, 7:6 (7:2), 6:2 на користь Звєрєва.

Тенісисти провели на корті 4 години 15 хвилин. За цей час Звєрєв 16 разів подав навиліт, припустився трьох подвійних помилок і реалізував вісім брейк-пойнтів із 23 зароблених. На рахунку Руне 10 ейсів, три подвійні помилки та 6 реалізованих брейк-пойнтів із 10.

У чвертьфіналі Roland Garros Звєрєв зустрінеться з австралійцем Алекс де Мінаур, який у 1/8 фіналу виявився сильнішим за росіянина Данила Медведєва (4:6, 6:2, 6:1, 6:3).

Раніше Новак Джокович став рекордсменом за кількістю перемог на турнірах серії Grand Slam.