Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

«Чемпіонство, можливо, років за 6». Президент Барком-Кажанів – про виступи у ПлюсЛізі

Цьогоріч цього сезону фінішувала на дванадцятій позиції
09 травня 14:01
«Чемпіонство, можливо, років за 6». Президент Барком-Кажанів – про виступи у ПлюсЛізі
Фото: Facebook

Президент Барком-Кажанів Олег Баран висловився про виступ колективу у сезоні-2023/24 та відреагував на слова головного тренера клубу Угіса Крастіньша про чемпіонство через 11 років:

Ми до останніх турів претендували на плей-оф, але сталося, як сталося. З цього сезону ми обов’язково зробимо висновки. Загалом рік видався стабільнішим, ніж попередній, у певних поєдинках показали, що в нас є потенціал. Для нас як клубу і для наших гравців виступи у такому сильному чемпіонаті – це однозначно неоціненний досвід.

Щодо нашого майбутнього у ПлюсЛізі, то цей проєкт із самого початку не був тимчасовим. Ми стали членами акціонерного товариства ПлюсЛіги, ми маємо його акції, і є на тому ж рівні, що й, скажімо, ЗАКСА чи Ястшембський Венґель. Тому ми можемо припинити виступати у ПлюсЛізі лише з двох причин: перша – вилетимо за спортивним принципом, а друга – якщо проти такого проєкту буде, наприклад, українська влада, наше Міністерство спорту.

Я вважаю, що чемпіонство мало би статися набагато швидше, можливо, років за 6 (посміхається). ПлюсЛіга є топовим чемпіонатом, а ігри у цьому сезоні показали, що ніхто просто так нічого нікому не віддає. Там немає прохідних ігор та легких суперників. Навіть із командами, які можуть бути нижче, ніж ти, у таблиці, ти не можеш розраховувати на легкі три очки.

Детальний розбір скандалу в українському волейболі.

Джерело: champion.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця