«Далі Олімпіада – і ми до неї йдемо». Після успіху на чемпіонаті світу у збірної України не менш амбітні плани

Канаєв вважає, що українці і далі братимуть участь у основній частині планетарної першості
09 вересня 2022р. 18:59
«Далі Олімпіада – і ми до неї йдемо». Після успіху на чемпіонаті світу у збірної України не менш амбітні плани
Фото: Volleyball World

Ліберо збірної України Дмитро Канаєв оцінив виступ команди у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 з національною командою Словенії та оцінив подальші перспективи колективу.

Про атмосферу та гру в чвертьфінальному матчі

Підтримка тут неймовірна. Навіть у Польщі такої підтримки не було, коли ми грали. Словенія йшла-йшла уперед. Якихось догравань (у нас не вистачило), прийом витримали, подача теж була гарна. Мабуть, пари елементів (забракло). Можливо, емоцій. У третій партії зупинилися і якось не змогли повернутися в гру з тими емоціями, які були в першій партії. Вважаю, що це було головне.

Про опір суперників

Це круто (гра Словенії в захисті). Ми знали, що так буде при таких трибунах – неможливо таке не витягувати, не забивати. Вони зіграли свою гру вдома, зі своїми вболівальниками. Ми готувалися до цього, але чогось не вистачило. Вони більше забили цих м'ячів, (були) більш підготовлені до цього.

Про завершення чемпіонату світу для України

Є осад, що все закінчилося. Це неймовірно знаходитися тут: раніше бачив лише по телевізору, а зараз граю проти таких команд, і я радий, що мені дали шанс у цьому брати участь. Це круто, це неймовірно, це великий досвід на все життя. Я вважаю, що ми сюди ще повернемося, на чемпіонат світу, і не один раз. А далі ще Олімпіада – і ми до неї йдемо.

Відомі півфінальні пари ЧС-2022.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: