Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Діагональний збірної України: «Якби все вирішувалося у першому сеті, ми були б чемпіонами Європи»

Тупчій зізнався, що має проблеми зі здоров’ям
03 вересня 2023р. 13:56
Діагональний збірної України: «Якби все вирішувалося у першому сеті, ми були б чемпіонами Європи»
Фото: cev.eu

Діагональний збірної України Василь Тупчій прокоментував результат матчу з Болгарією на чемпіонаті Європи-2023.

Загальна оцінка гри

Якщо коментувати перший сет, то ми, напевне, чемпіонами Європи були, якби все вирішувалось в першому сеті. Далі – самі бачили. Багато помилок на подачі, в атаці. Вони нас, скажімо так, блоком «прихопили», зм'якшили, все добили. Плюс потужну подачу подавали, з якою було важко справитися.

На жаль, ми не подаємо те, що ми повинні подавати, те, що ми подавали. Дуже багато помилок. Ми, навіть, якщо її подаємо, то страхуємося, вона не налетить сильно, а просто вводимо м'яч в гру. Чому так? Не знаю. Потрібно буде потім розбиратися з цим всім.

Про стан здоров'я та заміни під час гри

Не прямо все нормально (зі здоров'ям). Щось там защемило (у спині), я не знаю, що. Можливо, треба зробити МРТ, подивитися, що там, тому що не дуже добре. Не скажу, що мені заважало грати, не в цьому причина, це 100%, але неприємно. Біль є.

Заміни через це? Ні, ви самі бачили, я один з трьох м'ячів забивав, не подавав, тому мене потрібно було міняти. Нормально, що мене міняли. Євген Кісілюк досить вдало вийшов, тому, я думаю, все справедливо.

Про шанси на вихід з групи

Звісно, морально, психологічно дуже важко з цим справлятися, тому що третя поразка – це, звісно, важко відновлюватися. Шанси є ще. Попереду збірна Фінляндії і Іспанії. Я думаю, ми зможемо нав'язати їм боротьбу, поборотися за вихід з групи.

Про доцільність психолога

У нас був психолог, коли ми тренувалися в Варшаві, але я не сказав би, що він прямо зараз потрібен.

Моя думка – щоб ми вийшли на топ рівень, потрібно будувати спортзали, виховувати молодь, виховувати тренерів, змінювати їхній підхід до тренувань. У нас на папері, що діти займаються волейболом, а насправді ми бачимо, що молоді дуже мало. У Другій лізі, в Суперлізі не вистачає людей, не вистачає молодих хлопців, які б могли підсилити збірну. Зараз, на жаль, я нікого не бачу, молоді не вистачає. Це найближчі перспективи, щоб через п'ять-десять років ми могли виступати на топ рівні. Нам потрібно будувати зали, виховувати тренерів, молодь. Це моя особиста думка.

Олег Плотницький не вважає ситуацію катастрофічною.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино