Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Головний тренер збірної України оцінив виступ команди на груповому етапі Золотої Євроліги

«Синьо-жовті» з третього місця вийшли у Фінал чотирьох
06 червня 20:31
Головний тренер збірної України оцінив виступ команди на груповому етапі Золотої Євроліги
Фото: cev.eu

Головний тренер чоловічої команди України Рауль Лосано висловився про виступ команди на груповому етапі Золотої Євроліги-2024:

Я і раніше говорив про те, що ми маємо на меті вийти у фінальний етап турніру. Тому дуже радий, що самі волейболісти повірили в це та доклали всі свої сили для виконання завдання. Але особливо мені сподобалося те, що команда зуміла показати характер й виграти дуже важливий як для нас, так і для суперників поєдинок із Португалією. Це був ключовий матч і від його результату залежала доля обох збірних. Навіть у моїй багаторічній тренерській практиці відразу і не пригадаєш, коли команда відігравалася з рахунку 11:19, після чого досягала перемоги у партії.

Чи можете відкрити секрет, як це сталося?

Почнемо з того, що на даний момент у збірній України є гравці стартового складу і є ті, хто готовий будь-якої миті вийти з лави запасних і своїми діями внести позитивні зміни. Саме це сталося у матчі з Португалією. Якоїсь миті не пішла гра у основи і ми дали можливість їм відпочити, випустивши на майданчик Миколу Рудницького, Віктора Шаповала та Дмитра Долгополова. Вони дуже вдало увійшли до гри, стали набирати очки. Суперники не відразу відчули зміни у грі нашої збірної, а коли рахунок став різко скорочуватися, а потім зовсім зрівнявся, вони були просто збентежені таким розвитком подій. Було помітно, що ми вже маємо очевидну психологічну перевагу. В результаті наша команда виграла і партію, і весь матч.

У груповому турнірі ми побачили новий стартовий склад нашої збірної. Ви задоволені своїм вибором та наскільки гравці виправдали Ваші очікування?

Зі стартовим складом ми визначилися після навчально-тренувальних зборів та двох контрольних матчів з Німеччиною та Польщею. Якщо говорити загалом, то ми не помилилися – Юрій Семенюк, Максим Дрозд, Сергій Євстратов, Євген Кісілюк, Дмитро Янчук та Данило Уривкін зіграли на хорошому рівні. При цьому наш капітан Юрій Семенюк був справжнім лідером та ватажком. Саме він, маючи великий досвід виступу на міжнародному рівні, став прикладом для інших.

Якщо ж щось не виходило, ми знаходили можливість робити заміни. Додам до трьох гравців, які допомогли переломити ситуацію в матчі з Португалією (про це я говорив раніше) ще Дениса Велецького, Олександра Наложного, Микиту Лубана, Олександра Коваля та Дмитра Шаповала. Тобто всі ці гравці тією чи іншою мірою виходили на майданчик та брали участь у матчах.

Щодо ліберо, то основним починав Ярослав Пампушко, але потім він отримав невелике пошкодження і закінчував груповий етап Олександр Бойко. Обидва зіграли надійно, тому за старанням й самовіддачею я не маю особливих претензій ні до них, ні до всіх інших волейболістів.

Нагадаємо, що у півфіналі Фіналу чотирьох українці зіграють з Чехією.

Джерело: sport.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця