Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

Головний тренер збірної України: «Після гри я злюся на деякі речі, але наша команда дуже розвивається»

Пєтков очікує на перемогу у Китаї
19 вересня 17:38
Головний тренер збірної України: «Після гри я злюся на деякі речі, але наша команда дуже розвивається»
Фото: cev.eu

Наставник збірної України Іван Пєтков висловився про матчі команди у кваліфікації Олімпійських ігор-2024.

Про суперниць в олімпійській кваліфікації

Ця олімпійська кваліфікація досить складна для нас, адже ми граємо із суперницями високого рівня. Проте, це дуже хороший досвід. Склад Домініканської Республіки зіграний протягом багатьох років, у них чималий досвід участі на подібних турнірах та на Олімпійських іграх. Вони справді мають хорошу кваліфікацію та посідають високу позицію у світовому рейтингу.

Про брак досвіду

Наша команда немає досвіду на такому рівні. Крок за кроком ми починаємо його здубувати з минулого року. 2023-й ми розпочали дуже добре. Зараз ми йдемо, я б навіть сказав – біжимо, правильним шляхом, аби швидше піднятися вгору. Це саме той момент, коли ми повинні набути необхідного досвіду, щоб бути готовими до наступного сезону через два роки. Насправді, наш проєкт не на сьогодні. Ми очікуємо хороших результатів, можливо, наступного року, через два роки. Ми справді очікуємо, що збірна переможе, і переможе з найкращою командою у світі. Тому що усі три збірні, з якими ми грали, входять у десятку найкращих у світі. Перші дві команди були у п’ятірці найкращих, а домініканки у десятці.

Для нас це хороший досвід. Після гри я злюся на деякі моменти, за певні речі, але коли ти думаєш глобально, то бачиш, що наша команда дуже розвивається, нам зараз потрібен хороший досвід.

Про наступну суперницю у кваліфікації – збірну Нідерландів

Збірна Нідерландів почала будувати свою команду з 2020-го, вже три роки вони працюють з цими гравчинями. Цього літа вони показали чудовий результат на чемпіонаті Європи (фінішували третіми), вони справді у чудовій формі. У нас знову буде важка гра, але нічого, ми готові перемагати Нідерланди.

Чоловіча збірна України опустилася у світовому рейтингу.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино