Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Капітан збірної України: «Мрія нашої команди – потрапити до Ліги націй»

Дорсман – про виступ у Золотій Євролізі
21 травня 14:27
Капітан збірної України: «Мрія нашої команди – потрапити до Ліги націй»
Фото: cev.eu

Капітан жіночої команди України Світлана Дорсман висловилася про виступ українок у Золотій Євролізі-2024.

Про стартові матчі у Золотій Євролізі

Перша гра у нас склалася дуже важко. Думали, що виграємо трішки легше, але це була стартова гра, всі нервували. Важливо, що ми переломили хід матчу і виграли.

У другому поєдинку ми знали, що виграємо, і відпрацьовували свої комбінації. Тренер намагався долучити до матчу якомога більше гравчинь, щоб коли ми гратимемо важкі поєдинки, він міг розраховувати на цих людей. Як завжди налаштовувалися на боротьбу. Знали, що Словенія дуже добре грає у захисті. Для нас це не було якоюсь несподіванкою, тому все сталося, як ми планували.

Про підготовку до матчів проти Словаччини та Австрії

Ми ще залишаємося тут, в Естонії. Будемо тренуватися протягом трьох днів, до 23 травня. А 24-го вирушимо вже в Австрію.

Про наступних суперників

Словаччина та Австрія – це хороші команди. Там є люди, які можуть грати. Ці команди завжди неприємні по грі. Таку гру, як у них, ми називаємо «out the system». Вони грають не системно, а у свою гру і такі бувають м’ячі, які вибивають нас із нашої системи. Та ми до цього також готові, маємо показувати свій рівень гри. Гадаю, що ми покажемо свою гру та повинні перемогти.

Про завдання на турнір

Авжеж ми мусимо захистити свій титул. Торік ми стали чемпіонками, а в цьому році хочемо потрапити до Ліги націй. Це мрія усієї нашої команди. Ми будемо намагатися завоювати цей трофей та пройти далі.

Про можливу відставку Івана Пєткова

Ми не вірили, що він піде. Команда знала і вірила, що все у нас буде добре. Щодо цього не турбувалися, знали, що вони (Пєтков та Федерація волейболу України) домовляться. Тому просто тренувалися, чекали на дівчат, які були за кордоном. Можливо тренерський штаб внутрішньо приймав якісь рішення, але на дівчатах це ніяк не позначилося.

Нагадаємо, що на старті змагань українки здобули дві перемоги.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця