Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Крастіньш розповів, як збірній України здобути дебютну перемогу на чемпіонаті Європи-2023

Наставник українців поділився планом на гру з Фінляндією
03 вересня 2023р. 15:10
Крастіньш розповів, як збірній України здобути дебютну перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Фото: cev.eu

Головний тренер збірної України з волейболу Угіс Крастіньш прокоментував майбутню зустріч з Фінляндією на Євроволей-2023:

З ними треба добре подавати. У них є дуже висококласний зв'язуючий, досвідчений, грає в польській ПлюсЛізі (Еемі Тервапортті з «Ястшембські Венґель»). І він у команді не перший зв'язуючий, більше як другий, але відіграє важливу роль: виходив у матчах і рятував команду. У нього багато досвіду.

Як йому створити проблеми? Вибити їх з прийому. Він не дуже любить бігати за м'ячами. Якщо прийом хороший, він дуже грамотно і якісно пасує. Тоді відстежити його дії складно. Але якщо нам вдасться змусити його побігати, тоді є хороший шанс.

Фінляндія грає у такий класичний фінський волейбол – не спішать, не панікують, у них немає авторитетів. З рівноваги їх вибити неможливо: як грають, так і будуть грати у свою гру.

Їх силою не злякати, я трохи працював у Фінляндії, знаю їх психологію – вони будуть виходити і грати у свою гру. Наша ціль – створити тиск на подачі, щоб відвести їх від сітки.

Олег Плотницький не вважає ситуацію катастрофічною.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино