Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Лосано оцінив дебютні перемоги на чолі збірної України

Наставник назвав цілі команди у Золотій Євролізі-2024
23 травня 18:50
Лосано оцінив дебютні перемоги на чолі збірної України
Фото: cev.eu

Головний тренер чоловічої збірної України Рауль Лосано висловився про виступ команди у першому вікенді Золотої Євроліги-2024:

Насамперед, я хочу подякувати всім гравцям, які взяли участь у навчально-тренувальних зборах перед цим турніром за їхнє ставлення до роботи. Вони дуже відповідально підійшли до виклику до головної команди країни, всі працювали, як кажуть, у поті чола і не шкодуючи своїх сил. Ми дійсно добре попрацювали разом з усім тренерським штабом, провели змістовні контрольні матчі, хоча і поступилися тоді суперникам. Але на те й контрольні поєдинки, щоб можна було щось побачити, виправити та змінити. Звідси й такий результат. Щодо мене, то я, як тренер, намагаюся завжди прагнути максимуму. І дуже задоволений, що нам вдалося на старті взяти 6 очок. Але Ви самі розумієте, попереду ще чотири матчі і в кожному з них треба прагнути перемоги.

Ми продовжуємо працювати та готуватися до майбутніх матчів, вивчаємо найближчих суперників. Будемо робити все необхідне, щоб знову досягти позитивного результату. Не виключено, що намагатимемося щось змінити та зробити сюрприз нашим опонентам.

Я вже говорив раніше, що як тренер я хочу досягти максимального результату зі збірною України. Звичайно, якби у нас були присутні всі провідні гравці, які відмовилися приїхати до збірної, можливо, було б трохи легше це зробити. Тим не менш, і з нинішнім складом ми будемо намагатися потрапити до фінального етапу Золотої Євроліги.

Нагадаємо, що напередодні українці обіграли румун та азербайджанців.

Джерело: sport.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця