Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

MVP Золотої Євроліги розповів, що у збірній України змінилося з приходом Лосано

Кісілюк розкрив, як аргентинський спеціаліст переінакшив підготовчий процес
21 червня 09:52
MVP Золотої Євроліги розповів, що у збірній України змінилося з приходом Лосано
Фото: cev.eu

Догравальник збірної України Євгеній Кісілюк розповів, які зміни відбулися у команді з приходом нового головного тренер Раулем Лосано.

Чи були якісь особливі тренування у зв’язку з приходом нового тренера?

Наші тренування кардинально змінилися і були дуже довгі. У Рауля Лосано свій підхід, якщо чесно, ми до такого не звикли. Із самого ранку тренування 3-3,5 години з розподіленим навантаженням. Спочатку це було шоком для нашого організму, але тривалі навантаження краще готують до ігор та дають змогу зберігати сили й концентрацію у 5-му сеті, коли це потрібно.

Як прогресувала збірна України з волейболу порівняно з минулим роком? Який ефект мало оновлення команди?

Не можна порівнювати цю збірну з минулорічною, це абсолютно різні команди. Залишилися я, Юрій Семенюк, Максим Дрозд, Олександр Бойко, але загалом склад оновився кардинально. Основним показником прогресу є наша перемога в Золотій Євролізі.

У цьому сезоні відбулося багато змін. З одного боку, прийшло багато нових амбітних гравців і вони були дуже мотивовані. З іншого — на кожного з нас впливала віра тренера в наші сили. Рауль Лосано давав можливість грати всім протягом турніру. Навіть були випадки, коли хтось не потрапляв у заявку, а на наступний матч виходив в основному складі. Багато ротацій і експериментів дозволили гравцям проявити себе й довести, що вони заслуговують грати.

Звичайно, гравці, які не взяли участь, могли б підсилити команду. Попереду на нас чекають чемпіонати світу та Європи, де буде набагато важче, але до збірної доєднаються нові гравці, які зроблять команду більш потужною. 

Нагадаємо, що українці виграли Золоту Євролігу-2024.

Джерело: sport.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця