Шведки в рівній боротьбі здолали українок за 5 сетів в кваліфікації ЧЄ-2021
![Українки програли шведкам Шведки в рівній боротьбі здолали українок за 5 сетів в кваліфікації ЧЄ-2021](/upload/resize_cache/iblock/1e5/916_537_2/1e5a6ba52f3a8f59bd453fe27b112deb.jpg.webp)
У матчі відбору на чемпіонат Європи-2021 збірна України вдруге програла команді Швеції. На паркеті в Грузії волейболістки змогли визначити сильну команду, лише зігравши 5 сетів.
Українки впевнено виграли перший сет, але потім не змогли протистояти натиску шведок, програвши двічі. « Синьо-жовті » повернулися в гру в 3-му сеті, заробивши очко в турнірну таблицю. На тай-брейку підопічні Етторе Гвідетті виявилися сильнішими.
Найрезультативнішою в команді Володимира Орлова стала Надя Кодола, яка набрала 18 очок. Але до кращої результативності в матчі українці залишалося дуже далеко – як і під час зустрічі в Португалії, Більше всіх набрала Ізабель Хаак – 37 очок.
Україна – Швеція 2: 3 ( 23:15, 18:25, 23:25, 25:18, 11:15 )
У групі В українки зберегли 2-й рядок, незважаючи на те, що Португалія всуху розгромила господинь етапу – грузинок.
1. Швеція 11 очок
2. Україна 7 очок
3. Португалія 6 очок
4. Грузія 0 очок
трансляцію наступного матчу збірної України проти Португалії дивіться завтра о 14:25 на XSPORT.
Коментарі 0