Беленюк і Чернецький поборються за бронзу чемпіонату Європи

Грушин програв у втішною зустрічі
24 квітня 2021р. 14:24
Олександр Чернецький / Фото - UWW
У Варшаві ( Польща ) підходить до свого завершення чемпіонат Європи зі спортивної боротьби ( вільна, жіноча і греко-римська ).

Йде другий день виступів борців греко-римського стилю.

Срібний призер Ігор в Ріо-2016, дворазовий чемпіон світу Жан Беленюк вийшов в бронзовий фінал, у втішною зустрічі ваги до 87 кг впевнено перемігши хорвата Векослава Любуріча з рахунком 7: 1. У сутичці за 3-е місце титулований українець зустрінеться з бронзовим призером Олімпійських ігор 2016 німцем Денисом Кудлі.

Також за бронзову нагороду континентальної першості побореться і 37-річний важкоатлет Олександр Чернецький, Який з рахунком 6: 2 впевнено виграв у втішною зустрічі у поки чинного чемпіона Європи румуна Аліна Чіураріу.

А ось Олександру Грушину удача не посміхнулася. Українець у втішною зустрічі ваги до 63 кг програв грізному румуну Міхаю Міхуту з рахунком 3: 6.

Нагадаємо, сьогодні також за бронзу буде битися і Дмитро Пишков. У малому бронзовому фіналі ваги до 77 кг українець зустрінеться з азербайджанцем сананом Сулеймановим.

Стежити за трансляцією протистоянь можна буде стежити на телеканалі XSPORT, а також на нашому сайті.